36V 0.75A SMPS AC110/220V Regulated Power Supply
SKU: RM004417
Robomart
Availability:
In stock
Product Highlights:
  • Input Voltage:110V AC/ 220V AC ?15% Adjustable
  • Output Voltage:36V DC
  • Output Current: 0.75A
  • Frequency:50/60Hz
  • Size: Approx. 230*125*65mm
3,244.00 3,568.00 (Incl. GST)
In stock
  • Cash on Delivery (COD) available on orders above 599/-
  • Free shipping on prepaid orders above 999/-
  • 2 Days Return Policy!
  • Dispatch in 24-48 Working Hours from Warehouse!
Tips:
  • Short circuit overload, over voltage
  • This product can work normally only when the input voltage is AC 110V or AC 220V.
  • Make sure that the local Using voltage is AC 110V or AC 240V before you place an order.
Package Included:
1 X  36V 0.75A 480W SMPS Driver AC110/220V Regulated Switching Power Supply